Poziv našim učenicima za učešće na programu “BRiO Business Academy”

Poziv našim učenicima za učešće na programu “BRiO Business Academy” koji organizuje Inovacioni centar Banja Luka.

U cilju pružanja podrške razvoju poslovnih ideja mladih osoba u Bosni i Hercegovini, Inovacioni centar Banja Luka realizuje program pod nazivom „BRiO Business Academy“.

„BRiO Business Academy “ predstavlja edukativno-mentorski program koji ima za cilj da mladim osobama, sa dobrim poslovnim idejama, pruži podršku u početnoj fazi njenog razvoja.

„BRiO Business Academy“ pruža mladim, ambicioznim preduzetnicima, i oni koji to žele da postanu priliku da steknu znanja i vještine koji su im potrebni

„BRiO Business Academy“ vam pruža mogućnost da dalji razvoj poslovne ideje nastavite u okviru poslovnog inkubatora Inovacionog centra Banja Luka.

Faze realizacije:

Prijava za učešće

Da bi se prijavili za učešće potrebno je da popunite PRIJAVU.

Pravo učešća imaju pojedinci i timovi (od 18 do 35 godina) iz Bosne i Hercegovine.

Odabir učesnika

Odabir učesnika akademije biće zasnovan na kvalitetu poslovne ideje, a ključni kriterijumi koji će biti vrednovani su:

• Potencijal poslovne ideje

• Kompetencije pojedinca/tima

• Tržišni potencijal

• Inovativnost usluge/proizvoda

• Odabir učesnika će trajati do 19. novembra.

• Razvoj poslovne ideje

U okviru obuke (22.11.2021.-03.12.2021.) učesnici akademije će imati priliku da prođu obuku za pisanje poslovnog plana i prezentovanje poslovne ideje. Kompletan program obuke dostupan je OVDJE.

Prezentovanje poslovne ideje

Nakon obuke, svi pojedinci i timovi će prezentovati svoje poslovne ideje (03.12.2021.) u formatu:

• Trajanje prezentacije 5 minuta
  • Pitanja komisije 3 minute

Poslovne ideje koje ispune kriterijume će dobiti priliku da nastave razvoj u okviru poslovnog inkubatora Inovacionog centra Banja Luka, u okviru koga će dobiti mentorske i savjetodavne usluge kako bi uspješno izašli na tržište.

Ako želiš da budeš dio startup zajednice, prijavi se!

Prijave su otvorene do 17. novembra.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na:

dragana.ilibasic@icbl.ba; +387 51 340 619;

Dragi učenici, Srednjoškolski centar “Ljubiša Mladenović” želi vam puno sreće!

Srećno učenici!

BRiO Business Academy - poziv učenicima