OBAVJEŠTENJE O POČETKU NASTAVE U ŠKOLSKOJ 2020/21. GODINI

Nastava u školskoj 2020/21. godini počinje u utorak, 01.09.2020. godine u 9.00 časova za sve učenike naše škole.

Nastavni čas će, u skladu sa preporukama Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske, biti organizovani u trajanju od 20 minuta sa odmorima između časova u trajanju od 5 minuta.

Prvi nastavni dan će biti posvećen upoznavanju učenika sa preporukama JZU Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske vezanim za zaštitu od virusa korona , planom organizovanja nastave, podjeli udžbenika (tableta i ranaca za učenike prvog razreda) kao i upoznavanju sa rasporedom časova.

Zaštita zdravlja učenika i svih zaposlenih u školi je prioritet i od posebnog je značaja, te je neophodno da učenici, roditelji i zaposleni poštuju mjere i preporuke Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske kao i instrukcije Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske kako bi se spriječila pojava i širenje virusa korona u našoj školi.

Učenicima i profesorima želimo srećan početak nove školske godine.

BUDIMO ODGOVORNI, ČUVAJMO SEBE I DRUGE!

Raspored odjeljenja po učionicama :
I-1 (tehničar računarstva i programiranja,
I-2,3 (medicinski tehničar, fizioterapeutski tehničar),

II-1 (tehničar računarstva i programiranja,
II-2,3 (medicinski tehničar, fizioterapeutski tehničar),

III-1 (tehničar računarstva i programiranja,
III-2,3 (medicinski tehničar, fizioterapeutski tehničar).

Plan organizovanja rada osnovnih i srednjih škola i đačkih domova u školskoj 2020/2021. godini za vrijeme trajanja pandemije virusa korona (SARS-COV2) ovdje.

Preporuke JZU Instituta za javno zdravstvo:
Opšte preporuke (ovdje),
Preporuke za učenike i roditelje (ovdje),
Preporuke za zaposleno osoblje (ovdje).

Uprava Srednjoškolskog centra