PREDUPIS UČENIKA U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU 2020/21. GODINU

Budući srednjoškolci, poštovani roditelji,

Predupis u prvi razred u škole i zanimanja u Srednjoškolskom centru ,,Ljubiša Mladenović“  je još uvijek u toku.

Najpovoljniji uslovi školovanja po predupisnoj cijeni školarine od 1.800 KM uključuju paket udžbenika, tablet, ranac, dodatne stučne obuke i edukacije, kurs njemačkog jezika i još mnogo pogodnosti.

Cijena školarine ostaje fiksna za sve četiri godine školovanja, a pogodnost plaćanja školarine u 12 mjesečnih rata je još jedan od razloga da za buduće školovanje birate neko od zanimanja u Srednjoškolskom centru,,Ljubiša Mladenović“.

Prijave i rezervacije možete izvršiti i online, putem predupisnog obrasca koji možete preuzeti OVDJE.

Molimo vas da popunjen obrazac dostavite na e-mail: info@spskola.com

Škole i zanimanja koja učenici mogu pohađati u Srednjoškolskom centru ,,Ljubiša Mladenović“ su:

Budući srednjoškolci,  ukoliko vam je teško da se opredijelite koju školu da upišete, ukoliko ste u dilemi ili  imate dodatna pitanja o pojedinim školama i zanimanjima, javite se na naše kontakt brojeve:

051/379-410

051/379-411

Naš  SAVJETNIK ZA UPIS  će vam dati odgovore na sva pitanja kako biste otklonili dilemu i napravili najbolji izbor za sebe.

Broj mjesta za upis je ograničen, zato se prijavite na vrijeme i rezervišite  svoje mjesto.

Pridružite nam se što prije i postanite dio našeg tima jer je učenje sa nama zanimljivije i lakše.

Dobro nam došli!