OBILJEŽAVANJE SVJETSKOG DANA ZDRAVLJA

Povodom obilježavanja Svjetskog dana zdravlja Srednjoškolski centar „Ljubiša Mladenović“ i PIM univerzitet realizuju višednevne aktivnosti s ciljem podizanja svijesti pojedinca o odgovornosti u očuvanju ličnog zdravlja.

Za učenike i studente biće organizovana predavanja u Amfiteatru PIM univerziteta o značaju prevencije i očuvanja zdravlja.

Srijeda, 2.4.2014. godine u 12:30 h „Značaj mentalnog zdravlja“

prof. dr Aleksandar Milić

Ponedjeljak, 7.4.2014. godine u 12:30 h „Reproduktivno zdravlje“

dr Jordanka Topić

U ponedjeljak, 7.4.2014. godine sa početkom u 9:50 h na sportskom terenu škole za sve učenike biće organizovan čas fizičkog vaspitanja.

LETAK DAN ZDRAVLJA 07.04.2014

Cilj aktivnosti je da kroz različite sportske sadržaje pod rukovodstvom prof. fizičke kulture i sporta Saše Lazića istaknemo značaj fizičkih vježbi u očuvanju zdravlja.

U periodu od 13:00 h do 15:00 h učenici naše Medicinske škole će takođe na određenim lokacijama grada vršiti preventivna mjerenja krvnog pritiska i nivoa šećera u krvi našim sugrađanima i dijeliti letke sa porukama o značaju očuvanja zdravlja.

Dan zdravlja 7.4.2014.g.
[galleryview id=42]