Omladinska banka te poziva da uradiš nešto dobro!

Omladinska banka te poziva da uradiš nešto dobro za svoju školu i za svoju zajednicu!

Pozivamo sve svoje učenike SC “Ljubiša Mladenović” koji imaju ideju i viziju kako unaprijediti svoju školu ili lokalnu zajednicu da se prijave na projekat Omladinske banke BiH

Ukoliko imaš ideju kako unaprijediti svoju školu ili lokalnu zajednicu sa svojim drugarima, onda je ovo prava stvar za tebe!

Omladinske banke u BIH i Mreža savjeta/vijeća učenika Bosne i Hercegovine otvaraju novi poziv za prijavu društveno-korisnih projekata!

Ove godine izdvajaju 50.000 KM za inovativne ideje mladih učenika i učenica srednjih škola.

Prijave se mogu poslati do 1.11.

A sve o procesu prijave, dodatnim detaljima i objašnjenju ko sve može da se prijavi možete pročitati direktno u pozivu, koji je u prilogu.

Omladinska banka te poziva