Nagrađen Biznis plan učenika SC ,,Ljubiša Mladenović”


Učenici četvrtog razreda SŠC „Ljubiša Mladenović“  osvojili su 3. mjesto na takmičenju učenika srednjih škola na temu „Preduzetnik u srednjoj školi“ u organizaciji Ekonomskog fakulteta PIM univerziteta Banja Luka.

Na takmičenju su učestvovale srednje škole prijedorske, banjalučke i dobojske regije. Pet škola je ušlo u finale i njihovi biznis planovi su uvršteni u zvanični spisak radova koji su se ocjenjivali, među kojima su i učenici našeg Srednjoškolskog centra.

Naši učenici Nikola Mirković, Darijo Milanko, Vladimir Hrvaćanin i Marko Zečević u pratnji profesora Nataše Tofil su, uz veliko zalaganje, mnogo motivacije i uz pokretačku volju i energiju, izradili kvalitetan biznis plan pod nazivom Agencija za posredovanje pri zapošljavanju „Zaposli me“ i time osvojili  visoko 3. mjesto, novčanu nagradu u iznosu od 200 KM, te komplet knjiga iz oblasti Ekonomije.

Uprava i osnivač Škole čestitaju učesnicima projekta, ponosni smo na njihov rezultat.