NOVO U ŠKOLI – BLOG ZA RODITELJE 

Poštovani roditelji, 

U SC “Ljubiša Mladenović” počeo je sa realizacijom kutak za roditelje na sajtu škole, odnosno blog škole koji ima za cilj poboljšati saradnju roditelja i škole radi ostvarivanja najboljeg interesa za svako dijete. 

Da bi proces razvoja svih djetetovih potencijala bio uspješan potrebna je razmjena informacija škole i roditelja, te primjećivanje i vrednovanje svih pokazatelja.  

Radujemo se vašim komentarima, prijedlozima i sugestijama. 

Kako pobijediti anksioznost u toku pandemije?

Različite informacije iz pouzdanih i nepouzdanih izvora, uz činjenicu da se o novom virusu COVID-19 i dalje jako malo zna, a da je potencijalna opasnost velika, utiču da osjećate strah. Izloženi ste povećanom riziku od zaraze virusom korona. Nažalost, izgubili ...
Pročitaj više

BLOG ZA RODITELJE – ZAŠTO DA VAŠ BUDUĆI SREDNJOŠKOLAC IZABERE SC “LJUBIŠA MLADENOVIĆ”

Poštovani roditelji, S obzirom da je u ovom trenutku izbor buduće škole i zanimanja glavna tema u porodicama onih učenika koji završavaju osnovnu školu, predlažemo vam nekoliko smjernica kako da pomognete svom djetetu pri izboru. Mnogi faktori deluju iz šire ...
Pročitaj više

BLOG ZA RODITELJE – PROFESIONALNA ORIJENTACIJA

Poštovani roditelji, Donijeti odluku o tome koje buduće zanimanje izabrati za svoje Dijete i koju srednju školu upisati, nije nimalo jednostavno. Bitno je spoznati sposobnosti vašeg deteta, interesovanja i i vrijednosti. Sam proces donošenja ove važne odluke naziva se profesionalna ...
Pročitaj više