Učenici Srednjoškolskog centra „Ljubiša Mladenović“ su 19. februara 2013.godine posjetili Zagreb

Učenici Srednjoškolskog centra „Ljubiša Mladenović“  su 19. februara 2013.godine posjetili Zagreb. Cilj ovog jednodnevnog putovanja bila je baletska predstava „Labudovo jezero“ Petra Iliča Čajkovskog.

Učenici su ovim putovanjem nagrađeni za fantastičnu izvedbu predstave organizovane prilikom Svetosavske akademije.

Ovakva nagrada je već postala tradicionalna za sve učesnike tog, za svaku školu najvažnijeg datuma, 27. januara.

Putovanje u Zagreb i uživanje u operi ili baletskoj predstavi doprinosi širenju našeg pogleda na kulturno stvaralaštvo i sve čari koje ono sa sobom nosi.

Prepuni utisaka vratili smo se u Banju Luku obogaćeni još jednim iskustvom i spremni za pripreme novih predstava koje nas očekuju u ovoj školskoj godini.