КРАЈИНА КЛАС Рад преко љета, заради за љетовање

Данас, 27.02.2023. године у СЦ “Љубиша Младеновић” Бања Лука презентацију о сезонском послу за ученике средњих школа одржала је Наташа Радуљ, референт кадровске службе испред пекаре Мања, Крајина Клас д.о.о. Бања Лука.

Већ трећу годину Пекара Мања и предузеће Крајина Клас д.о.о. нуди прилику средњошколцима да током љетног распуста зараде за љетовање. Савјет ученика СЦ “Љубиша Младеновић” је овом приликом изразио заинтересованост и препознао прилику за радно оспособљавање својих чланова.

Оно што је ученике највише интересовало јесте које услове требају испуњавати да би се могли пријавити на овај посао, а то су: ученици требају имати напуњених 16 година, допуштење родитеља и отворен рачун у Аддико банци и пријаву у омладинској организацији КАБ Бања Лука. Пријаве се запримају до краја априла.

У Бањој Луци, 27.02.2023. године
Ана Галић, координатор Савјета ученика