Izlet – Nacionalni park “Kozara”

Lijep jesenji dan divna je prilika da početak nove školske godine obilježimo još jednim izletom u prirodi.
Ovaj sunčan oktobarski dan proveli smo u prirodnom okruženju Nacionalnog parka “Kozara”.

Kao i uvijek, na izletima naše škole ističemo zajedničko učešće učenika i profesora u igrama kao što su povlačenje konopca, trka u vrećama ili prelazak određenog poligona, što navedene aktivnosti čini još zabavnijim i uzbudljivijim. Miris roštilja i zvuci gitare uz smijeh i odlično raspoloženje neizostavan su dio našeg opuštenog druženja.

Ovakvi izleti ispunjeni raznim zanimljivim aktivnostima divna su prilika za razvijanje timskog duha i saradnje, ali i izgradnju prijateljskih odnosa i povjerenja između učenika i profesora.

Obogaćeni pozitivnom energijom, prijatnim iskustvima i lijepim uspomenama sa ovog izleta spremni smo za izazove koje nam donosi ova školska godina…