Dodatno usavršavanje u kompaniji Lanaco

  • Post category:Vijesti

UČENICI SREDNJOŠKOLSKOG CENTRA „LJUBIŠA MLADENOVIĆ“ SE DODATNO EDUKUJU I STRUČNO USAVRŠAVAJU U PRESTIŽNOJ IT KOMPANIJI LANACO D.O.O BANJA LUKA, SA MOGUĆNOŠĆU POLAGANJA MICROSOFT ISPITA

UNIVERZITET PIM, koji je osnivač Srednjoškolskog centra „Ljubiša Mladenović“ iz Banja Luke i LANACO d.o.o Banja Luka, u petak, 22. marta 2019. godine poptisali su Ugovor o saradnji, dodatnoj edukaciji i stručnom usavršavanjuučenika trećeg i četvrtog razreda smjera: Računarski tehničar od školske 2019/20. godine.

U trećem razredu, učenici imaju mogućnost pohađati kurs: „SOFTWARE DEVELOPOMENT FUNDAMENTALS“.

U četvrtom razredu, učenici imaju mogućnost pohađati kurs: „DATABASE ADMINISTRATION FUNDAMENTALS“.

Ugovorom je predviđeno, da nastavno osoblje Edukacionog centra LANACO izvodi obuke za učenike Srednjoškolskog centra „Ljubiša Mladenović“ iz Banja Luke sa ciljem dodatnog stručnog usavršavanja učenika Srednjoškolskog centra, i po okončanju obuke svim polaznicima izda Certifikat o završenoj obuci.

Isto tako, Ugovorm je definisano, da polaznici ovih obuka imaju mogućnost polaganja zvaničnog Microsoft ispita.

Obuka i sve aktivnosti dodatnog stručnog usavršavanja učenika Srednjoškolskog centraće se izvoditi u prostorijama Edukacionog centra LANACO u Banja Luci, u ulici Veljka Mlađenovića bb.

PR služba Srednjoškolskog centra