UČENICA SREDNJOŠKOLSKOG CENTRA „LJUBIŠA MLADENOVIĆ“, ELENA ANIČIĆ, DOBITNICA SVETOSAVSKE NAGRADE GRADA 🗨

🔹️Nagrada grada koju povodom svetosavskih svečanosti dobijaju banjalučki srednjoškolci, ove godine je uručena i našoj učenici Eleni Aničić, učenici trećeg razreda medicinske škole. 👏👏👏

Elena se ističe odličnim uspjehom i primjernim vladanjem, kao i učešćem u različitim vannastavnim aktivnostima.

🔹️Tokom školske 2020/21. godine učenica je dobila ulogu predsjednika Savjeta učenika u okviru kojeg je podržala i učestvovala u nizu radionica i humanitarnih aktivnosti na nivou Škole.

Istaknuti je član dramske i novinarske sekcije.
Učestvovala je na takmičenju iz srpskog jezika, a izuzetne vještine u debatovanju pokazala je na takmičenju, koje je organizovao Perpetuum mobile iz Banjaluke. Učenica je imala priliku da bude vršnjački edukator u okviru realizacije projekta „Još više razloga“.

🔹️U slobodno vrijeme crta i piše poeziju.
Elena Aničić je tokom školovanja pokazala izuzetnu ozbiljnost i odgovornost, empatiju i entuzijazam.
Vrlo je komunikativna i posvećena radu. Njeguje drugarske odnose prema svim učenicima u odjeljenju.

Ponosni smo na našu Elenu.
Upućujemo joj iskrene čestitke. 💙