UČENICA SREDNJOŠKOLSKOG CENTRA „LJUBIŠA MLADENOVIĆ“, IVANA ĆULIBRK, DOBITNICA SVETOSAVSKE NAGRADE GRADA

Nagrada grada koju povodom svetosavskih svečanosti dobijaju banjalučki srednjoškolci, ove godine je uručena i našoj učenici Ivani Ćulibrk.

Ivana, učenica Elektrotehničke škole, smjer tehničar računarstva, visokim školskim postignućem, učešćem u različitim vannastavnim aktivnostima i projektima škole, po mišljenju svojih drugara i nastavnika, zaslužila je da se nađe među 18 nagrađenih srednjoškolaca.

Nagrađivanjem učenika povodom Svetosavlja odaje se priznanje najuspješnijim i usmjerava pažnja javnosti na mlade i njihove uspjehe.
„Među nešto manje od 10.000 srednjoškolaca u Banjoj Luci, ovo su najuspješniji učenici, što nije mala stvar i čestitam im na tome“, rekao je gradonačelnik Igor Radojičić.

Ovo je pokazatelj da ulaganje napora u učenje, rad i postizanje visokih rezultata društvena zajednica prepoznaje kao najviše vrijednosti.