Matursko veče

U petak, 9.juna 2017. godine, još jedna, osma genenracija učenika Srednjoškolskog centra ,,Ljubiša Mladenović” oprostila se od srednjoškolskih dana proslavom maturske večeri.

Veseli, dostojanstveni, lijepi učenici u svečanim toaletama i večernjim odijelima blistali su ispred Hrama Hrista Spasitelja, gdje je bilo okupljanje.U pratnji svojih ponosnih roditelja, prijatelja i profesora prelijepi maturanti su plijenili pažnju prisutnih.Uživanje je bilo gledati ih u defileu te večeri, ispratiti ih u svijet odraslih,ali i raditi sa njima protekle četiri godine.

U sigurnim rukama svojih pratilaca, djevojke u dugim maturskim haljinama i visokim potpeticama, kao prave dame, blistale su u divnoj večeri.

U svečanoj Sali hotela Bosna slavlje je nastavljeno uz predivne muzičke tonove i plesne korake koji su  preplavili  podijum.Nasmijani i razdragani, kakvi su bili i tokom školovanja učinili su ovo veče nezaboravnim uz zahvalnost u poruci koju su uputili svojim profesorima, razrednicima i školi.

Želimo im budućnost ispunjenu srećom, blagostanjem i uspjehom ma gdje bili.