NAJAVA PREDAVANJA, srijeda 12.12.2012. u 13:00 časova – ambasador NR Kine u BiH, Nj.E. g. Wang Fuguo

  • Post category:Vijesti

NAJAVA PREDAVANJA

Poštovane kolege, sa zadovoljstvom vas obavještavamo da će ambasador NR Kine u BiH, Nj.E. g. Wang Fuguo, posjetiti Univerzitet za poslovni inženjering i menadžment Banja Luka, dana 12.12.2012. godine (srijeda), i tom prilikom održati predavanje na temu: “Kina i njen razvoj”, uključujući i nekoliko aktuelnih pitanja koja poizilaze iz navedene tema. Predavanje počinje u 13:00 časova, u Amfiteatru PIM Univerziteta. Pozivamo sve studente, učenike, profesore, asistente i zaposlene Univerziteta za poslovni inženjering i menadžment i Srednjoškolskog centra “Ljubiša Mladenović”, da prisustvuju predavanju i na taj način izraze dobrodošlicu uvaženom gostu.

UPRAVA PIM-a i SŠC-a