„IDEMO NA MARS, A MOŽDA I DALJE“

Povodom Svjetskog dana srednjoškolaca i studenata,u našoj školi je realizovana akcija mRESURS-a „Idemo na mars, a možda i dalje“.

Cilj ove akcije je da se učenici stave u ulogu profesora, a profesori u ulogu učenika.

U ulozi direktora se našao učenik Neven Đurić, u ulozi sekretara učenik Boris Lipovac, a učenica Milana Vučenović je bila u ulozi pedagoga.

U ulozi profesora su bili učenici: Anđela Oroz, Boris Majstorović, Nikola Todorović, Vanja Purišić, Jelena Novković i Milan Hrvaćanin.

Dok su učenici obavljali dužnosti direktora, pedagoga, profesora i sekretara, profesori su se našli u školskim klupama.

Svi učesnici su prezadovljni ovom aktivnošću i zaključuju da biti profesor nije nimalo lak zadatak.