Uručeni novogodišnji paketići za djecu smještenu u JU Dom “Rada Vranješević” 20.12.2021.

  • Post category:blog / Vijesti

Završena humanitarna akcija „Jedan slatkiš, jedno dijete djeci bez roditeljskog staranja uručeni paketići povodom novogodišnjh praznika

Predstavnici Univerziteta PIM i Srednjoškolskog centra “Ljubiša Mladenović,” posjetili su danas JU Dom “Rada Vranješević” u Banjaluci i tom prilikom su predstavnicima Doma uručili novogodišnje paketiće za štićenike Doma, djecu bez roditeljskog staranja.

Donacija Domu „Rada Vranješević“ sakupljena je tokom humanitarne akcije koju su pokrenuli i organizovali studenti i učenici na inicijativu Studentskog parlamenta Univerziteta PIM i Savjeta učenika Srednjoškolskog centra “Ljubiša Mladenović.” 

Naši studenti i učenici realizuju ovu akciju već duži niz godina i ona je postala tradicionalna humanitarna akcija na Univerzitetu i Srednjoškolskom centru.

  • JU Dom Rada Vranješević, dodjela paketića, 2021