Regionalno prvenstvo u malom fudbalu za osnovne i srednje škole

  • Post category:Vijesti

U subotu, 21. marta, SC „Ljubiša Mladenović“ je domaćin regionalnog prvenstva u malom fudbalu za srednje škole. Takmičenje se održava u dvorani Farma-prom (kod prijedorske petlje), a učestvuju po tri prvoplasirane ekipe sa opštinskih takmičenja banjalučke regije, u muškoj i ženskoj konkurenciji. Program počinje svečanim otvaranjem u 9 časova.

Takođe, sedam dana kasnije, 28. marta, naša Škola je domaćin prvenstva osnovnih škola, na istom, regionalnom nivou i u obje konkurencije. Ovaj događaj će se održati u sportskoj dvorani Borik, sa početkom u 9 časova.

             Na oba takmičenja je slobodan ulaz, pa pozivamo sve zainteresovane učenike i ostale ljubitelje fudbala, da dođu i uživaju u borbama za plasman na republičko takmičenje.