Takmiči se i osvoji put u Geteborg!

  • Post category:Vijesti

Univerzitet za biznis, ekonomiju i prava iz Geteborga (Švedska) poziva maturante da se prijave za takmičenje u pisanju eseja i osvoje putovanje u Geteborg.

Ako smatrate da možete napraviti neku promjenu na bolje u svijetu u kom živimo, onda je ovo takmičenje prava prilika za vas. Tema na koju kandidati treba da napišu esej je održivost, koja je jedan od najvećih izazova u savremenom društvu.

GETEBORGIz organizacije ovog takmičenja vas pozivaju da se prijavite i pokažete svoj talenat i kreativnost. Esej mora biti napisan na engleskom jeziku. Pobjednici takmičenja kao nagradu dobiće putovanje u Geteborg gdje će posjetiti Univerzitet za biznis, ekonomiju i prava. Nagrađeni će tamo boraviti od 18. do 20. maja 2016. godine.

Pobjednik će se na ovom univerzitetu upoznati sa predsjednikom Odbora za održivi razvoj u Švedskoj.
Uslov za prijavljivanje je poznavanje engleskog jezika. Da bi se prijavili za ovo takmičenje morate imati najmanje 18 godina. Sve troškove putovanja pokriće organizatori takmičenja.

Krajnji rok za slanje radova je 15. april 2016. godine.

Dodatne informacije možete pronaći ovdje.

Info: http://bit.ly/1TIbnKx