Učenicima prvog razreda Srednjoškolskog centra “Ljubiša Mladenović“ uručeni tableti i ranci sa udžbenicima

  • Post category:Vijesti

Nova školska godina, još jedan početak i još jedan korak u stalnom nastojanju da u našoj školi obezbijedimo aktivno učešće mladih u nastavnom procesu.

Učenicima prvog razreda Srednjoškolskog centra “Ljubiša Mladenović“, medicinskim tehničarima, fizioterapeutskim tehničarima i tehničarima računarstva, direktorica škole je uručila tablete i udžbenike za novu školsku godinu.

Naš cilj je unapređivanje nastave, podizanje kvaliteta učenja i motivacija učenika, te stvaranje prijatne radne klime. Uz naše savremene profesore, spremne na stalna stručna usavršavanja, istinske vaspitače, savjetnike, prijatelje, kvalitetne organizatore i koordinatore nastavnog rada, obezbjeđujemo našim učenicima odlične uslove za iskorišćavanje ličnih potencijala i podršku savremenom učenju i razvoju svakog našeg učenika.

Učenicima prvog razreda i svim ostalim učenicima Srednjoškolskog centra „Ljubiša Mladenović“, želimo srećan početak nove školske godine, uspješno učenje, visoko školsko postignuće i mnoštvo lijepih uspomena koje će obilježiti i ovu školsku godinu.