ZIMSKE RADIONICE – ZA SVE UČENIKE

Dragi naši srednjoškolci,

U cilju razvijanja vaših vještina i proširivanja znanja na savremenom nivou, kreirali smo za vas zanimljive besplatne radionice na različite teme poput informatičkih: Adobe Illustrator-a, Adobe Photoshop-a, kao i razne jezičke, psihološke, medicinske i druge značajte teme.

Važno je naglasiti da ćete kroz praktične radnje i edukaciju naučiti kako se kreiraju određeni sadržaji u najtraženijim programima i sistemima današnjice.

U sklopu edukativnog programa čeka vas i takmičarski dio uz atraktivne nagrade za prva 3 mjesta.

Obavijestite svoje kolege i iskoristite priliku da stičete praktične vještine u savremenoj generaciji mladih stručnjaka!

Uskoro vas očekuje sadržaj o PRVOJ ZIMSKOJ RADIONICI – ADOBE ILLUSTRATOR + TAKMIČENJE!