Jahorina 2015.

I ove godine učenici Srednjoškolskog centra „Ljubiša Mladenović“ su, u pratnji profesora fizičkog vaspitanja Saše Lazića i školskog pedagoga Svetlane Slavnić, period od 6.2. do 8.2.2015. godine proveli na olimpijskoj ljepotici Jahorini.

Pored ugodnog smještaja u hotelu „Bistrica“, koji je svojom ponudom ostavio prilično dobar utisak na naše putnike, druženje i zabava uslijedili su odmah po dolasku.

Nakon odmora od puta, učenici su uživali u „dječjim radostima“ na snijegu, koji je ove godine konačno napadao u dovoljnoj mjeri i prekrio Jahorinu.

Subota i nedjelja su obilovale skijanjem te su ovi dani iskorišteni u potpunosti i na najbolji način.

Svi koji su učestvovali u ovoj mini ekskurziji su prezadovoljni i jedva čekaju sljedeću sličnu priliku; ostali, oni koji nisu bili na Jahorini ovaj put, imaju za čim da žale. I oni će, vjerovatno, biti nestrpljivi u iščekivanju nove prilike. Do tada pogledajte najzanimljivije fotografije.