Posjeta Narodnom pozorištu Republike Srpske

Učenici i profesori Srednjoškolskog centra „Ljubiša Mladenovič“ posjetiće 25.10.2017. godine Narodno pozorište Republike Srpske i pogledati predstavu „Žiranti“, sa početkom u 20:30 časova.

Predstava „Žiranti”, po izboru žirija, proglašena je za najbolju na 13. pozorišnom festivalu “Dani komedije 2014”.

Režiju za ovaj komad potpisuju Željko Stjepanović i Aleksandar Pejaković, autor teksta je Mario Ćulum. Glumačku podjelu “Žiranata”, predvođenu Đorđem Markovićem, čine Koviljka Šipka, Radenka Ševa, Mirzeta Jakšić i Zoran Stanišić.

S obzirom da je predstava iz komediografskog repertoara, nadamo se još jednoj posjeti Pozorištu koja će nas zabaviti i ostaviti osmijeh na našim licima i poslije izlaska iz zgrade Narodnog pozorišta.

Uprava Škole