POSJETA PREDSJEDNIKA NARODNE SKUPŠTINE REPUBLIKE SRPSKE G-DINA IGORA RADOJIČIĆA

  • Post category:Vijesti

POSJETA PREDSJEDNIKA NARODNE SKUPŠTINE
REPUBLIKE SRPSKE

G-DINA IGORA RADOJIČIĆA

 

Poštovane kolege,


utorak, 13. maja 2014 god. g-din Igor Radojičić, predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske, posjetiće Univerzitet za poslovni inženjering i menadžment i Srednjoškolski centar „Ljubiša Mladenović“.

 U okviru posjete, g-din Igor Radojičić će održati predavanje na temu „Aktuelan politički čas“ i upoznati naše studente, učenike i nastavnike sa političkim, ali i ekonomskim dešavanjima u Republici Srpskoj i njenom okruženju.

 Predavanje počinje u 12:00 časova u Amfiteatru Univerziteta.

 Pozivamo Vas da prisustvujete predavanju predsjednika Narodne skupštine Republike Srpske.

 

Uprava PIM-a i SC “Ljubiša Mladenović”