Učenici Srednjoškolskog centra na ekskurziji u Italiji

Puni utisaka, nezaboravnih uspomena i trenutaka za pamćenje, učenici drugog i trećeg razreda su se vratili sa ovogodišnje ekskurzije. Prelijepa Italija, Trst, Venecija , Verona i naravno zabavni park Gardaland bili su destinacija po njihovom izboru. Zadovoljstvo nam je bilo ispuniti njihove želje i učestvovati sa njima na ovom predivnom putovanju. Obilasci znamenitosti, zajednička druženja, zabava u Garadalandu, kupanje i uživanje na sunčanim plažama Italije dali su pregršt materijala za dopunu riznice uspomena i sjećanja na prijateljstva i dane provedene u srednjoj školi.

Profesori koji su bili u pratnji imali su takođe priliku da se ugodno druže i upoznaju učenike u atmosferi van školskih klupa, te upotpune sliku koju su u dosadašnjem radu stekli o njima.

Koja će biti naša sljedeća destinacija? Prepustićemo tu odluku učenicima, oni će sigurno imati odličnu ideju.

Nastavničko vijeće je pohvalilo učenike za besprekorno ponašanje tokom cijele ekskurzije.